Giriş Yap
Şifreni mi unuttun?

Kullanım Sözleşmesi

www.bakanzi.com web sitesine kayıt olmadan önce aşağıdaki kullanım sözleşmesininin sizin için uygun olup olmadığından emin olunuz.


Kullanıcılar Bakanzi.com web sitesine kayıt olurken verdikleri bilgilerin doğru olduğunu kabul eder. Bu bilgilerin gerekli olduğu durumlarda (şifreyi hatırlamama) oluşacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisinde olduğunu ve hiç bir şekilde Bakanzi.com'un sorumlu tutulamayacağını kabul ederler.


Rumuzunuz ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Rumuzunuz ve şifreniz kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

Bir kişi herhangi bir amaçla birden fazla üyelik açamaz. Farklı rumuzların aynı kişiye ait olduğunu tespit etmesi halinde, Bakanzi.com, söz konusu kişinin tüm üyeliklerini tek taraflı olarak feshetme ve ilgili Kullanıcının bu siteye erişimini engelleme hakkına sahiptir.


Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. Rumuzunuz da dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle Bakanzi.com hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran kullanıcıya ait olacaktır.


Bakanzi.com web sitesine üye olarak aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılırsınız:

  • 1. Yayınlanan içeriğin tüm hakları ve sorumlulukları içeriği gönderen üyeye aittir.
  • 2. Topluluk bölgelerinde (forum, sohbet, özel mesaj vs.) küfür, hakaret, taciz, siyaset vb. kanuna aykırı yazışmalar yasaktır.
  • 3. Birden fazla hesap açmak yasaktır.
  • 4. Hesap bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmanız yasaktır.


Herhangi bir bölümde yazılımsal hata veya güvenlik açığı olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.


Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İstanbul mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.


Bakanzi.com üyelik işlemini tamamlayan kullanıcılarımız yukarıda belirttiğimiz üyelik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Gizlilik

  • Bakanzi.com portalına kayıt olan kullanıcıların bilgileri;
  • a) Ücretli veya ücretsiz olarak kimseyle paylaşılmaz
  • b) Reklam amaçlı kullanılamaz
  • c) Üçüncü şahıslara devredilemez
  • d) Yalnızca emniyet ve kanun kuruluşları tarafından talep edildiği taktirde paylaşılır